A XII. kerületben öngyilkos lett egy rendőr
Rendőrautó (Fotó: Police.hu)

A Telex információi szerint a rendőr autójában, egy Zugligeti úti parkolóban állva vetett véget önkezével életének. A rendőrség megerősítette a lap értesüléseit.

A helyszínen a kocsi köré sátrat vontak, és órákig helyszíneltek a rendőrök. A Blikk értesülése szerint a Nemzeti Nyomozóiroda egyik alkalmazottja az áldozat.

A megkeresésre a rendőrségtől a Telex a következő választ kapta: „2020. október 14-én 12 óra után egy Budapest, XII. kerületi parkolóban álló gépkocsiban holtan találták a rendőrség egy hivatásos állományú tagját. A férfi önkezűleg vetett véget életének. Bűncselekményre utaló adat nem merült fel, a rendőrség közigazgatási hatósági eljárásban vizsgálja a haláleset körülményeit”.