
Csavard rá, Judit! – ezzel a címmel osztott meg egy rövid videót a Facebook-oldalán Kocsis Máté. A Fidesz frakcióvezetőjét a videóban arról kérdezték, hogy van-e esély a kegyelmi botrányba belebukott, néhai igazságügyi miniszter, Varga Judit visszatérésére a politikába. Erre Kocsis egy focis hasonlattal felelt: „Én nagyon remélem. Wayne Rooney-t is nagyon várták vissza az Evertonba, és amikor visszatért, akkor egy hatalmas bombagólt lőtt”.
Az elmúlt hetekben Varga Juditról Orbán Viktor többször is megemlékezett, rendre előhozakodott volt miniszterével, és olyanokat mondott róla, hogy „Juditban miniszterelnöki képességek voltak”. Legutóbb pedig azt jelentette ki, hogy „ha én lettem volna Varga Judit férje, akkor ő lenne Magyarország első női miniszterelnöke”.








