
Lapunk is megírta, hogy Budapesten pénteken rátámadtak a Tisza Párt aktivistáira. Erről Magyar Péter számolt be a közösségi oldalán, ahol azt írta: „A poloskázó Orbán Viktor rohamosztagosa most Budapesten támadta meg, gyerekek előtt (!) a Tisza önkénteseit. Ez a fideszes békeharc…” A párt aktivistái videóra vették az eseményeket és végül rendőrt hívtak.
A férfi alpári stílusban alázta, fenyegette a Tisza Párt aktivistáit Pesterzsébeten. „Hívhatsz te akárkit, idehívok én kétszáz embert, azt’ megbaszlak, te köcsög!” – ebben a stílusban ordibált, illetve azt állította, hogy az üzlete előtt állt a Tisza Párt standja, amit sérelmesnek talált. A Telex forrása szerint a XX. kerületi Nagysándor József utca 46. szám előtt dolgozó Tisza-önkénteseket Cs. Sándor támadta meg, akit a 90-es években Seres Zoltán maffiafőnök embereként ismertek. A videóban is hallható, hogy férfi többször is a „Csincsa” néven hivatkozik magára. Seres 1999 áprilisában halt meg, mikor a saját autójában, a nyílt utcán kivégezték Tahitótfaluban.
Magyar Péter péntek esti posztjában újabb adalékkal szolgált Cs. Sándorról: közzétett egy fotót, amelyen a Tisza népszavazási pultját rugdosó és fenyegetőző férfi Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettes társaságában látható. „Ő itt Csincsa Sándor az orbáni rohamosztag egyik oszlopos tagja, aki komolyan véve a miniszterelnök poloskázó beszédét, tegnap szétrúgta Pesterzsébeten a Tisza népszavazási pultját és minősíthetetlen stílusban fenyegette az önkènteseinket. Nemrég még a rénszarvasok réménél, a legfeleslegesebb magyar politikusnál, Semjén Zsolt miniszterelnök-helyettesnél járt eligazításon. Előtte pedig Seres Zoltán meggyilkolt maffiózó embere volt. Tehát a meló nem, csak a klánfőnök változott” – fogalmazott a Tisza Párt elnöke.
Pénteken nem ez volt az egyetlen ilyen eset, Etyeken a fideszes polgármester nevezte poloskának és bolseviknak saját településének lakóit, és Bede Zsoltot, a Vadhajtások főszerkesztőjét rendőrök vezették el a helyszínről. Magyar Péter március 15-én jelentette be a Nemzet Hangja nevű népszavazási kezdeményezést, amelyben az emberek valódi problémáiról kérjük ki a véleményüket.