Ezt is megértük: megjelent a közösségi médiában az egységes ellenzéki arculat

Az ellenzéki összefogás egységes arculatára cserélték borítóképeiket a közösségi médiában az összefogás politikusai, ezzel debütált a közös dizájn. 

A közösségi médiában debütált az az egységes arculat, amellyel az összefogásban részt vevő politikusok kampányolnak majd a 2022-es országgyűlési választásra. Az arculatot a „Legyen Magyarország mindannyiunké!” – szlogen és türkiz-sötétkék dizájn határozza meg. Szerepel rajta még az „Egységben Magyarországért” felirat, alatta a hat párt és a Mindenki Magyarországa Mozgalom logója látható.

Szerdán az ellenzéki pártvezetők, illetve az előválasztáson indult miniszterelnök-jelöltek – Jakab Péter kivételével – sajtótájékoztatót tartottak azért, hogy Márki-Zay Péter megválasztott miniszterelnök-jelölttel közösen népszerűsítsék az ellenzék által kezdeményezett népszavazási kérdéseket, ez volt az első nagyobb közös fellépés az előválasztás és az október 23-i közös rendezvény óta. Az ellenzéki politikusok azért álltak a nyilvánosság elé, hogy a Fudan-népszavazási kezdeményezés aláírására biztassanak.