
Mi az egyetlen esélye annak a hatalomnak, amely már elvesztette a társadalom bizalmát, de azt mégis meg akarka tartani? – teszi fel a kérdést Ruszin-Szendi Romulusz, a Tisza Párt honvédelmi tanácsadója friss videójában, amely szintén a csütörtök reggel, az Orbán-kormány tevékenysége kapcsán nyilvánosságra hozandó bizonyítékról szól.
Ruszin-Szendi szerint a hatalomnak más eszköze már nem maradt, csak az, hogy a magyart a magyar ellen fordítja és gyűlöletet kelt. – Sokáig nem tudtuk, hogy miért kellett „fiatalítani” a honvédségben és a vezérkari főnöknek miért kellett olyan gyorsan távozni – mondta, majd azzal folytatta, hogy a csütörtök reggel nyilvánosságra kerülő dokumentumból egyértelműen kiderül a valódi ok. – A békéről beszélnek, de közben teljesen mást szeretnének – állította a politikus. Szerinte a kormánynak nincs szüksége profi katonákra, nincs szüksége olyan emberekre, akik a békét szakmailag is tudnák támogatni. – Az ő szándékuk teljesen más, hazudnak és félrevezetik a magyar embereket, így próbálják megtartani a hatalmat – fogalmazott rejtélyesen, mint Magyar Péter a néhány perccel korábban közzétett videójában, amelyről ITT írtunk. Ruszin-Szendi azzal fefejezte be mondandóját, hogy a kormánynak holnap lesz mit megmagyarázni, de nem fog nekik sikerülni.








