
A Tisza-kormány hétfőn kormányülést tartott, a múlt szerdai ópusztaszeri kihelyezett ülés után már a Miniszterelnökség új székhelyén. Magyar Péter a Facebookon jelentette be, hogy milyen ügyek kerültek napirendre: „Tárgyaltunk többek között a kegyelmi dosszié nyilvánosságra hozataláról, a végrehajtás teljes átalakításáról, a nyugat-magyarországi azbesztszennyezéssel kapcsolatos teendőkről és a 2026-os költségvetésről”.
Magyar Péter azt ígérte, hogy 17 órától élőben beszámolnak a meghozott döntésekről és a kormány által megtárgyalt témákról. A tájékoztatót a Facebook-oldalán és a YouTube-csatornáján fogják közvetíteni. Arról, hogy a kegyelmi ügy kapcsán milyen részletek derülhetnek ki Novák Katalin vagy Varga Judit szerepéről, ITT írtunk.









