Hidropónia és mesterséges fák: a Frankel Leó úti Seedie-ben a termőföld nélküli gazdálkodás koncepciójával ismerkedhetünk meg.
Budai Hang
Mire magához tért volna a szakma, egy még sötétebb időszak következett: a zsidótörvények, majd a holokauszt rengeteg szalonvezető és iparos tragédiáját okozta.
Az egykori modell az öregedés tabujáról, a női függetlenségről és Andy Vajna rendszeréről. Interjú!
Út két világ között: a Bécsi út 96/B-ben folytatott ásatás változatos és gazdag leletanyagot produkált a gyerekjátékoktól a vízvezetékig. Személyes visszaemlékezés!
A hagyományok szerint százötven évvel ezelőtt, 1873. november 17-én „született meg” a magyar főváros. Hosszú volt az utazás Pest-Budáról Budapestre, de az egyesítés végül minden városrésznek jót tett.
Budapest arculata folyamatosan változik, számos egykor legendás háznak ma már az emléke is elveszett.
Interjú Pataki Ágival, Budapest 150 és az ünneprontó kormányhivatal – a Magyar Hang legfrissebb mellékletében.
Ellátásbiztonság, fenntarthatóság, csökkenő áramszámlák. Az energiaközösségeké a jövő, Magyarország mégis sereghajtó ezen a területen.
Fogadjunk örökbe egy alkotót: fenntartható művészeti környezetet teremtenének a Godot intézet vezetői.
Energiaközösségek, fenntartható művészet, áldozattá váló idősek és a mormon egyház Óbudán – mindez a Magyar Hang legfrissebb mellékletében.
A száz éve született Reigl Judit alkotásaiból látható kiállítás október végéig a Kiscelli Múzeumban.
Óbuda-Békásmegyer a Büntető törvénykönyv módosításával venné elejét a száguldozásnak.
A szakember szerint itthon összeomlóban a közösségi hálózat, amely akár életeket is menthet.
Az állami támogatásoktól függetlenül működő társulat alapvetően a jegybevételből és mikroadományokból tartja fenn magát, mások mellett Lengyel Tamással és Molnár Áronnal.
Miért zárta le a tulajdonos a Citadella-kristálybarlang bejáratát, és miért nem épült meg a Belügyminisztérium 135 lakásos lakótelepje?