NER à la carte
Fotó: Orbán Viktor Facebook-oldala

Miközben a III. világháború küszöbére tántorgó emberiség ügyes-bajos dolgaira figyeltünk, lokálisan pedig a lappangóból nyílttá váló diktatúra kiépülését szemléltük, történtek valóban fontos dolgok is, például egy ausztrál pizzérialánc Orbán Viktorról nevezte el legújabb termékét, mondván: ideje volt megújítani a tradicionális receptet, és előrukkolni valamivel, ami, „aki” összehozza az embereket. S lőn narancsos pizza, úgymint: mézes BBQ-alap, csirkemellcsíkok, sajt, narancskarikák és csípős jalapeño.

Hát jó, legyen, Ausztráliának is jár a szuverenitás, még ha gasztronómiailag fáj is. Viszont ha már, bűnös felelőtlenség lenne csupán résnyire nyitva hagyni Pandora konyhájának ajtaját.

Menü:

„Meglepetés Nagy Márton-módra”: A csavart tésztát alig, rugómerevségűre főzzük, a nyers keszeget rámorzsoljuk, a híg tojásokat ráütjük. Azonnal fogyasszuk, mert gyorsan romlik!

 

A teljes cikket elolvashatja Plusz előfizetésünkkel, vagy a Magyar Hang hetilap március 20-ig kapható 2025/11. számában. Országjáró riportok, interjúk, elemzések, véleménycikkek, reklámmentes olvasás – ezeket kínálja a Magyar Hang Plusz!

 

Csatlakozzon a Magyar Hang +Pluszhoz!


Szerezzen ezzel korlátlan hozzáférést a Hang.hu-n fizetőkapu mögött megjelenő összes tartalomhoz, reklámmentesen. Minőségi saját tartalom, riportok, interjúk, elemzések – ezek várnak Önre!