
A mostanihoz hasonló demonstrációk sorozatát rendezzük majd Budapesten és országszerte, ezért gyűjtjük a csatlakozni kész magyarok regisztrációját, hogy belőlük szervezzük meg a Polgári Ellenállás sejtjeit – erről beszélt a Magyar Hangnak adott interjújában Puzsér Róbert, aki azt is bejelentette, hogy szeptemberre tervezik a folytatást. Az a cél, hogy a Polgári Ellenállás a magyar társadalom önvédelmi mozgalma legyen az akármikori hatalommal szemben. Le kell vonni végre azt a tanulságot, hogy „akkor bízhatsz meg egy politikusban, ha ló legel a sírján”. – Minden politikus elfajzottá válik, akinek a torkára a polgárság nem teszi rá a kést. Ez tehát a feladat, amelynek az első lépése az Orbán-rendszer megdöntése – mondta.
Puzsér Róbert beszélt arról is, hogy továbbra is Magyar Péter szellemi-értelmiségi hátországaként tekint magára, de ha ugyanúgy nem lesz kontroll felette, ahogy nem volt Orbán Viktor felett, akkor a következmények is hasonlóak lesznek.
A Harcosok klubja kapcsán pedig arra hívta fel a figyelmet, hogy senkinek ne legyenek kétségei: orosz hackerek meg fogják szállni a magyar nyelvű webet, amire Orbán majd hátradől, és azt mondja, hogy „itt van a százezer digitális szabadságharcosunk, akiket toboroztunk: íme, oroszlánokként védelmezik a magyar szuverenitást” – csakhogy a hazai polgárság valójában egy orosz trollhadsereggel áll majd szemben.
• Mozgalom indul?
• A tavaszi nagytakarítást őszre halasztja a kormány, vajon miért?
• Mire számít a 2026-os választásig?
• Repedezik a NER, vagy Orbán Viktor az új időkben új színjátékot állít színpadra?
• Mit néz ki a hatalmon lévő Magyar Péterből?
A teljes cikket elolvashatja Plusz előfizetésünkkel, vagy a Magyar Hang hetilap június 19-ig kapható 2025/24. számában. Országjáró riportok, interjúk, elemzések, véleménycikkek, reklámmentes olvasás – ezeket kínálja a Magyar Hang Plusz!
Csatlakozzon a Magyar Hang +Pluszhoz!
Szerezzen ezzel korlátlan hozzáférést a Hang.hu-n fizetőkapu mögött megjelenő összes tartalomhoz, reklámmentesen. Minőségi saját tartalom, riportok, interjúk, elemzések – ezek várnak Önre!