Valami azt súgja, hogy amit eddig láttunk a kormánypropagandától Magyar Péterrel szemben, az könnyed sétafika volt a ránk váró kommunikációs szennyáradathoz képest.
Nagy Attila Tibor
A Madách-gimnáziumhoz hasonló esetek elkerüléséhez hozzá kellene nyúlni a probléma gyökeréhez: fel kell számolni az iskolák állami fenntartását és irányítását.
Kifejezetten nehéz népszerű zöldpolitikát folytatni, de a magyarországi zöldek még arra a luxusra is „képesek” voltak, hogy két pártot csináljanak.
Magyar Péter kórházlátogató akciósorozata meglepte a NER kommunikációs csapatait, és többet ért el az egészségügy válsághelyzetének politikai napirenddé emelésében, mint az összes eddigi ellenzéki párt a Fidesz 2010-es hatalomra jutása óta.
Szerencsére lesz kitől tanulnunk, ha majd Magyarországnak olyan vezetése lesz, amely az Országgyűlésnek valódi hatalmat kíván adni – ámbár meglehet, hogy ezt magának a népnek kell majd kikényszerítenie.
Nehéz elképzelni, hogy egy autokratikus irányítású Kína és Oroszország vezette világhatalmi tömbön belül Magyarországnak nem alávetett szerep jutna, legfeljebb azt engednék meg a magyarországi elitnek, hogy kedvére tovább gazdagodjon.
Magasröptű előadást tartott ismételten Magyarország miniszterelnöke – hej, ha a kormányzása is magasan verné az egeket…!
Nem csoda, hogy a Fidesz „Brüsszellel”, a „háborúpárti kormányokkal” szeret kommunikációs ütközetet folytatni, a válságkezeléssel ugyanis mostanában nem nagyon lehet dicsekedni.
A kormánynak be kellene végre látnia, hogy a főváros fejlődésének akadályozása Magyarország összérdekét sérti.
Ma már, utólag visszatekintve, szinte hihetetlen, hogy a Momentum egykoron az ellenzék vezető pártjának szerepére pályázott. A keserű valóság durván belökte az ajtót
Demokratikus Koalíciót már korábban is számos gond feszítette, amelyeket a Tisza Párt sikere tett még egyértelműbbé, és válsággá sűrítette azokat.
Ha nem akad egy olyan kancellár, aki a közvélemény, a politikai és gazdasági elit többségét meg tudja győzni a követendő irányról és képes ennek megfelelő döntéseket keresztülvinni, akkor Németországra még a mostaninál is nehezebb évek, évtizedek várnak.