Egyetlen videón az összes érem, amit a magyarok szereztek a párizsi olimpián

Milák Kristóf kétszeres olimpiai bajnok úszó (j) hozza a magyar zászlót, mellette Csipes Tamara kétszeres olimpiai bajnok kajakozó (b) a 2024-es párizsi nyári olimpia záróünnepségén a Stade de France-ban 2024. augusztus 11-én. A két versenyző összesen öt érmet szerzett a francia fővárosban, így ők számítanak a magyar küldöttség legeredményesebb sportolóinak. (MTI/Czeglédi Zsolt)

A magyar csapat összesen 19 érmet – 6 aranyat, 7 ezüstöt és 6 bronzot – szerzett az idei párizsi olimpián, így a 14. helyen végzett az éremtáblázaton. A hazai sportolók győztes pillanataiból az Eurosport készített válogatást:

Az olimpia vasárnap este ért véget, a záróünnepség képeit itt lehet megnézni. A július 26-án kezdődött játékokon 206 ország 11 110 sportolója vett részt.