A világbajnokság teljes menetrendje

A világbajnokság teljes menetrendje

Támogassa a Magyar Hangot!

Legyen Ön is előfizetőnk, rendelje házhoz a Magyar Hangot! Ha más módon támogatná a lapot ebben a nehéz helyzetben, azt is megteheti (PayPal és bankkártya is)! Köszönjük! ELŐFIZETEK

A 2018-as labdarúgó-világbajnokság csoportbeosztása

A csoport: Oroszország, Szaúd-Arábia, Egyiptom, Uruguay B csoport: Spanyolország, Portugália, Marokkó, Irán C csoport: Franciaország, Ausztrália, Dánia, Peru D csoport: Argentína, Horvátország, Izland, Nigéria E csoport: Brazília, Svájc, Costa Rica, Szerbia F csoport: Németország, Mexikó, Svédország, Dél-Korea G csoport: Anglia, Belgium, Tunézia, Panama H csoport: Lengyelország, Szenegál, Kolumbia, Japán

Csoportmeccsek

JÚNIUS 14., CSÜTÖRTÖK

17.00 A Oroszország–Szaúd-Arábia (Moszkva, Luzsnyiki) 5–0

JÚNIUS 15., PÉNTEK

14.00 A Egyiptom–Uruguay (Jekatyerinburg) 0–1

17.00 B Marokkó–Irán (Szentpétervár) 0–1

20.00 B Portugália–Spanyolország (Szocsi) 3–3

JÚNIUS 16., SZOMBAT

12.00 C Franciaország–Ausztrália (Kazany) 2–1

15.00 D Argentína–Izland (Moszkva, Szpartak) 1–1

18.00 C Peru–Dánia (Szaranszk) 0–1

21.00 D Horvátország–Nigéria (Kalinyingrád) 2–0

JÚNIUS 17., VASÁRNAP

14.00 E Costa Rica–Szerbia (Szamara) 0–1

17.00 F Németország–Mexikó (Moszkva, Luzsnyiki) 0–1

20.00 E Brazília–Svájc (Rosztov-na-Donu) 1–1

JÚNIUS 18., HÉTFŐ

14.00 F Svédország–Dél-Korea (Nyizsnyij Novgorod) 1–0

17.00 G Belgium–Panama (Szocsi) 3–0

20.00 G Tunézia–Anglia (Volgográd) 1–2

JÚNIUS 19., KEDD

14.00 H Kolumbia–Japán (Szaranszk) 1–2

17.00 H Lengyelország–Szenegál (Moszkva, Szpartak) 1–2

20.00 A Oroszország–Egyiptom (Szentpétervár) 3–1

JÚNIUS 20., SZERDA

14.00 B Portugália–Marokkó (Moszkva, Luzsnyiki) 1–0

17.00 A Uruguay–Szaúd-Arábia (Rosztov-na-Donu) 1–0

20.00 B Irán–Spanyolország (Kazany) 0–1

JÚNIUS 21., CSÜTÖRTÖK

14.00 C Dánia–Ausztrália (Szamara) 1–1

17.00 C Franciaország–Peru (Jekatyerinburg) 1–0

20.00 D Argentína–Horvátország (Nyizsnyij Novgorod) 0–3

JÚNIUS 22., PÉNTEK

14.00 E Brazília–Costa Rica (Szentpétervár) 2–0

17.00 D Nigéria–Izland (Volgográd) 2–0

20.00 E Szerbia–Svájc (Kalinyingrád) 1–2

JÚNIUS 23., SZOMBAT

14.00 G Belgium–Tunézia (Moszkva, Szpartak) 5–2

17.00 F Dél-Korea–Mexikó (Rosztov-na-Donu) 1–2

20.00 F Németország–Svédország (Szocsi) 2–1

JÚNIUS 24., VASÁRNAP

14.00 G Anglia–Panama (Nyizsnyij Novgorod) 6–1

17.00 H Japán–Szenegál (Jekatyerinburg) 2–2

20.00 H Lengyelország–Kolumbia (Kazany) 0–3

JÚNIUS 25., HÉTFŐ

16.00 A Uruguay–Oroszország (Szamara) 3–0

16.00 A Szaúd-Arábia–Egyiptom (Volgográd) 2–1

20.00 B Irán–Portugália (Szaranszk) 1–1

20.00 B Spanyolország–Marokkó (Kalinyingrád) 2–2

JÚNIUS 26., KEDD

16.00 C Dánia–Franciaország (Moszkva, Luzsnyiki) 0–0

16.00 C Ausztrália–Peru (Szocsi) 0–2

20.00 D Nigéria–Argentína (Szentpétervár) 1–2

20.00 D Izland–Horvátország (Rosztov-na-Donu) 1–2

JÚNIUS 27., SZERDA

16.00 F Dél-Korea–Németország (Kazany) 2–0

16.00 F Mexikó–Svédország (Jekatyerinburg) 0–3

20.00 E Szerbia–Brazília (Moszkva, Szpartak) 0–2

20.00 E Svájc–Costa Rica (Nyizsnyij Novgorod) 2–2

JÚNIUS 28., CSÜTÖRTÖK

16.00 H Japán–Lengyelország (Volgográd) 0–1

16.00 H Szenegál–Kolumbia (Szamara) 0–1

20.00 G Anglia–Belgium (Kalinyingrád) 0–1

20.00 G Panama–Tunézia (Szaranszk) 1–2

Az egyenes kieséses szakasz

NYOLCADDÖNTŐ

Június 30., 16.00 Franciaország–Argentína (Kazany, Kazany Aréna) 4–3

Június 30., 20.00 Uruguay–Portugália (Szocsi, Olimpiai Stadion) 2–1

Július 1., 16.00 Spanyolország–Oroszország (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) 1–1 – tizenegyesekkel 3–4

Július 1., 20.00 Horvátország–Dánia (Nyizsnyij Novgorod) 1–1 – tizenegyesekkel 3-2

Július 2., 16.00 Brazília–Mexikó (Szamara, Kozmosz Aréna) 2–0

Július 2., 20.00 Belgium–Japán (Rosztov-na-Donu, Rosztov Aréna) 3–2

Július 3., 16.00 Svédország–Svájc (Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion) 1–0

Július 3., 20.00 Kolumbia–Anglia (Moszkva, Szpartak Stadion) 1–1 – tizenegyesekkel 3–4

NEGYEDDÖNTŐ

Július 6., 16.00 Uruguay–Franciaország (Nyizsnyij Novgorod) 0–2

Július 6., 20.00 Brazília–Belgium (Kazany, Kazany Aréna) 1–2

Július 7., 16.00 Svédország–Anglia (Szamara, Kozmosz Aréna) 0–2

Július 7., 20.00 Oroszország–Horvátország (Szocsi, Olimpiai Stadion) 2–2 – tizenegyesekkel 3–4

ELŐDÖNTŐ

Július 10., 20.00 Franciaország–Belgium (Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion) 1–0

Július 11., 20.00 Anglia–Horvátország (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) 1–2 – hosszabbítás után

A 3. HELYÉRT

Július 14., 16.00 Belgium–Anglia (Szentpétervár, Kresztovszkij Stadion) 2–0

DÖNTŐ

Július 15., 17.00 Franciaország–Horvátország (Moszkva, Luzsnyiki Stadion) 4–2

Összeállította: S. V. A.

Fizessen elő a Magyar Hangra!

Friss lapszámunk

Támogasson minket!

Keresés

Árnyék podcast – Háború és béke IKEA-színekben